CIJELA ITALIJA JE NA NOGAMA ZBOG OVE SITUACIJE: / Pogledajte video i prosudite sami - je li bilo pogotka za Romu?

Nogometaši Rome prekinuli su negativan niz i napokon upisali pobjedu

26.12.2018.
21:01
Screenshot

Nogometaši Rome u susretu su 18. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Sassuolo s uvjerljivih 3-1 (2-0). Roma je do uvjerljive prednosti stigla u prvom poluvremenu preko Perottija (8-11m) i Schicka (23), u nastavku je Zaniolo (59) povisio na 3-0, da bi Babacar (90) u samoj završnici smanjio na konačnih 3-1.

Sporna situacija

Ante Ćorić nije konkurirao za nastup u momčadi Rome koja je sada sedma sa 27 bodova, dva više od 11. Sassuola. Češki napadač Patrik Schick prije nego što je zabio pogodak za 2:0 uspio je nespretnom reakcijom zabiti u vlastiti gol. Barem se tako činilo na pregledavanju usporene snimke.

Lopta se odbila od prečke iza gol-linije. Ipak, videotehnologija, ona zadužena za prelazak preko gol-linije, javila je kako nema razmaka između crte i lopte te kako pogotka nije bilo. Da ove tehnologije nema, vjerojatno bi devet od deset ljudi reklo kako se radi o čistom pogotku, ali moramo u ovom slučaju vjerovati stroju, koliko god se to teško činilo.