MODRIĆ MANIJA / Kolega iz veznog reda ne skriva oduševljenje našim Lukom: 'Znamo da postajemo stariji, ali Lukita će igrati jako dugo'

Sofa Score je Modrića nagradila s ocjenom 8.2, a samo je Karim Benzema bolje ocijenjen od njega s 8.3MORD

6.3.2022.
8:28

Nogometaši Reala svladali su u 27. kolu Primere u Madridu Real Sociedad s 4-1, a gol i asistencije imao je Luka Modrić.

REAL PREGAZIO SOCIEDAD /

Luka Modrić odigrao savršenu partiju i igru napustio uz ovacije cijelog stadiona

Gosti iz San Sebastiana došli su do vodstva u desetoj minuti pogotkom iz jedanaesterca, kojeg je realizirao španjolski reprezentativac Mikel Oyarzabal. No, u zadnjih pet minuta poluvremena uslijedio je preokret, kojeg je inicirao Modrić.

Prvo je asistirao u 40. minuti Francuzu Edoardu Camavingi za izjednačenje, a potom je u 43. dalekometnim udarcem lijevom nogom u rašlje doveo Real u vodstvo.

'Čast je igrati uz njega'

U drugom dijelu su Benzema (76) i Asensio (79) potvrdili pobjedu Reala, a Modrić je u 82. minuti ispraćen ovacijama s terena te je službeno proglašen igračem utakmice.

Nakon susreta Modrićevom predstavom bio je oduševljen njegov kolega iz veznog reda, Casemiro. Imao je samo riječi hvale za hrvatskog kapetana.

"Čast je igrati u isto vrijeme kada i Luka Modrić. Znamo da postajemo stariji. On pazi na sebe, pošteno i često trenira i jako puno radi. Uživat ćemo u Lukitinim predstavama još dugo vremena", rekao je Brazilac.