TEŠKA NOĆ U BARCELONI / Camp Nou je zanijemio: Pogledajte nevjerojatan gol za preokret Intera protiv Barcelone

Barcleona ima manje od 30 minuta da spasi što se spasiti može ili će ovo biti još jedan udarac za svjetskog giganta.

12.10.2022.
22:45

U četvrtom kolu grupe C Lige prvaka, Barcelona na Nou Campu gubi od Intera 1:2. U slučaju poraza večeras, Barcelona bi se oprostila od borbe za plasman u osminu finala Lige prvaka drugu sezonu zaredom.

BARCELONA - INTER: 3 - 3 /

Luda utakmica na Camp Nou: Lewandowski u sudačkoj nadoknadi spasio Barcelonu od ispadanja iz Lige prvaka

Prvo poluvrijeme je otišlo na stranu domaćina sa 1:0 pogotkom Dembelea u 40. minuti, a u nastavku se dogodio preokret Intera.

Barella u 50. minuti na asistenciju Bastonija poravnava na 1:1, a šok za navijače Blaugrane stiže u 63. minuti.

Muk na Camp Nou

Calhanoglu je uposlio Martineza koji pogađa za 1:2 i nakon sat vremena igre Nerazzuri imaju rezultat koji ih vodi dalje. Gol nakon kojeg je nastao muk na Nou Campu pogledajte OVDJE.

Iz ove grupe Bayern Munchen je siguran putnik u osminu finala, imaju prednost od 1:4 protiv Viktorije u Českoj.