NAKON PRODUŽETKA / Brozović slavi prvi trofej u Saudijskoj Arabiji: Al Nassr s igračem manje do preokreta u finalu, Ronaldo junak

Brozović je zamijenjen u posljednjim sekundama dvoboja, a požutio je u 32. minuti.

12.8.2023.
19:54

Marcelo Brozović slavi prvi trofej s Al Nassrom. Njegov klub je u finalu Arab Club Champions Cupa nakon produžetaka pobijedio Al-Hilal 2-1.

DOBAR NASTUP /

Rangers u drugom kolu do prvih bodova u novoj sezoni: Barišić asistent u uvjerljivoj pobjedi

Junak je bio Cristiano Ronaldo s dva gola koji je tako također osvojio prvi trofej s momčad iz Saudijske Arabije.

Ipak, prvi je poveo Al-Hilal golom Michela u 51. minuti. U 71. Al Nassr ostao je bez igrača manje kada je Al Amri dobio crveni karton.

Samo tri minute kasnije Al Nassr ipak dolazi do izjednačenja golom Ronalda.

Na novi gol Portugalca čekali smo do produžetka kada je u 98. zabio drugi gol i donio naslov svojoj momčadi.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.