Briljantan gol Neymara u spektaklu protiv Ronaldinha

Neymarov Santos i Ronaldinhov Flamengo su u 12. kolu brazilskog prvenstva odigrali spektakularnu utakmicu za koju brazilski mediji tvrde da ju je 'teško opisati riječima'.

28.7.2011.
12:38

Utakmica je završila pobjedom gostujućeg Flamenga 5:4, a gledatelji su svjedočili fenomenalnom pogotku Neymara, Ronaldinhovomhat-tricku, nevjerojatnom promašaju Deivida, Elanovom smiješnom pokušaju 'panenke'...

Santos je protiv gostiju poveo već u petoj minuti golom Borgesa, dok je isti igrač u 16 i povećao predost domaćina.

A onda je u 26. minuti svoje nogometne čari odlučio pokazati i Neymar, za kojeg se 'grebu' najveći svjetski klubovi, a ovom majstorijom je još jednom pokazao i zašto.

No tu se utakmica počela tek zahuktavati pa su gosti u 16 minuta uspjeli izjednačiti. Ronaldinho je u 28. pokrenuo svoju momčad, četiri minute kasnije Thiago Neves je smanjio prednost domaćina na 3:2, a Deivid minutu prije kraja poluvremena izjednačio na 3:3.

U nastavku utakmice Neymar je u 51. minuti opet donio prednost Santosu, a onda je zasjao Ronaldinho koji je s dva pogotka (68. i 81. minuta) osigurao pobjedu Flamengu.