KAKVO RAZBIJANJE / Brekalo zbog ozljede propustio uvjerljivu pobjedu Fiorentine: Srpski napadač sjajnom predstavom uništio Portugalce

Nogometaši Fiorentine uvjerljivo su slavili s 4-0 na gostovanju kod portugalske Brage u prvom dvoboju doigravanja za osminu finala Konferencijske lige.

16.2.2023.
21:22

Fiorentina je razbila Bragu, koja je prvi šok doživjela u prvoj minuti nadoknade prvog dijela, kada je zabio Srbin Luka Jović. U 55. minuti uslijedio je crveni karton domaćem igraču Vitoru Tormeni, a Fiorentina je to iskoristila te zabila još tri gola. Još jedan je upisao Jović, a preostala dva Brazilac Arthur Cabral.

SPEKTAKL NA CAMP NOUU /

Dva velikana odigrala spektakularnu utakmicu u Europa ligi: U nastavku se otvorilo, golijada završila bez pobjednika

Kod talijanske momčadi nije igrao Josip Brekalo zbog ozljede.

Turski Trabzonspor uspjeli su minimalno slaviti s 1-0 i protiv švicarskog Basela na svom terenu, a jedini pogodak na utakmici postigao je Danac Jens Striger Larsen u 65. minuti.

Azersi Qarabag je istim rezultatom slavio kod kuće protiv belgijskog Genta, golom Leandra Andrada iz Zelenortskih otoka u 78. minuti. U 51. minuti domaći igrač Ramil Šejdajev je promašio kazni udarac.

Na utakmici norveškog Bodo/Glimt i poljskog Lecha nije bilo golova. Za Lech je cijelu utakmicu odigrao bivši igrač Hajduka Antonio Milić.

Uzvrati su na rasporedu sljedeći četvrtak.