ŠTETA / Borna Barišić majstorski je zabio, ali VAR mu je poništio pogodak: Ovako moćno je to izgledalo

Ajax je tri boda protiv škotskog Rangersa osigurao u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodio 3-0

7.9.2022.
21:47

U skupini A Ajax je na domaćem terenu svladao Rangers 4-0, dok je Sporting u gostima s 3-0 bio bolji od Eintrachta, aktualnog pobjednika Europske lige.

LIGA PRVAKA /

Ajax demolirao Rangerse, Sporting u Frankfurtu slomio Eintracht u drugom dijelu: Barišiću poništen gol

Demoliranje u prvom dijelu

Ajax je tri boda protiv škotskog Rangersa osigurao u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodio 3-0. Sve je počeo golom Meksikanca Edsona Alvareza, a do kraja prvih 45 minuta još su zabijali Berghuis i Kudus. Konačnih 4-0 postavio je Bergwijn deset minuta prije kraja.

Neobranjivo pogodio, ali...

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić je u 71. minuti zabio fantastičan gol. Iako je ljevak, hrvatski reprezentativac nakon jedne ukradene lopte puknuo je slabijom, desnom nogom nakon ulaska u kazneni prostor i neobranjivo pogodio suprotni kut.

Međutim, sudac Tobias Stieler nakon VAR provjere poništio je gol zbog zaleđa Barišićeva suigrača Kenta. OVDJE pogledajte taj gol.