A JE LUD... / Bolje da ga trener ne vidi. Brozović slavio veliku pobjedu u gaćama, s cigaretom u ustima i pivom u ruci

12.5.2022.
8:38

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić s dva je gola u produžetku osigurao Interu osvajanje naslova pobjednika Talijanskog kupa, Inter je u finalu igranom u Rimu svladao Juventus sa 4-2 (1-0, 2-2).

Perišić je prvo u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3-2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao Perina i postavio konačni rezultat.

PERIJA NAJJAČI! /

Koji je kralj ovaj naš Perišić. Pogledajte u čemu je Vatreni prošetao stadionom nakon što je srušio Juve u finalu Kupa

Uz Perišića vrlo je dobru utakmicu odigrao i Marcelo Brozović i odigrao je svih 120 minuta. A nakon utakmice i velike pobjede dao si je malo oduška i proslavio je naslov u Kupu, zajedno s trećim vratarom Alexom Cordazom, u gaćama s pivom u ruci i cigaretom u ustima.

Osvanula je također i slika na Instagram-storyju gdje ih još pozira u istom izdanju.

Sliku je objavio na Instagramu, a nadamo se da mu klub i trener Simone Inzaghi neće stvarati probleme.