BIZARNA SITUACIJA KOJA JE ZBUNILA SVE KOJI SU GLEDALI DINAMO: / Jesu li Modri oštećeni? Nikome nije jasno što se ovdje dogodilo

Neobična situacija dogodila se sinoć u posljednjim sekundama utakmice protiv Saburtala u Gruziji

24.7.2019.
7:45
Screenshot: Tportal

Neobična situacija dogodila se sinoć u posljednjim sekundama utakmice protiv Saburtala u Gruziji. Dinamo je zabio i treći gol na utakmici koji je sudac priznao i igrači hrvatskog prvaka, očekivano i sasvim normalno, su počeli slaviti. Međutim, nakon nekoliko sekundi glavni sudac dvoboja predomislio se i ipak poništio gol, te vratio rezultat na 0:2. Napadač Modrih Mario Šitum (27) centrirao je s desne strane pred golmana, a poljski igrač Kadzior dočekao je loptu i nakon duela s domaćim stoperom u kojem su obojica pali na travnjak uspio glavom, s nekih pet metara, pospremiti loptu u mrežu...

PRVI MAČIĆI SE U VODU (NE)BACAJU: /

Nisu modri nešto posebno briljirali, ali jedna stvar jako veseli; ovo mnogi nisu vidjeli na TV-u

Češki sudac promijenio svoju odluku

Odmah je počelo slavlje, skočila je i klupa Dinama, ali češki sudac promijenio je odluku. Na kraju je dosudio prekršaj u napadu na opće čuđenje igrača Dinama...

Pogledajte video OVDJE pa sami prosudite je li sudac ispravno dosudio ovu situaciju. U prvom susretu drugog pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je u Tbilisiju pobijedio gruzijskog prvaka Saburtalo sa 2-0.

Oršić i Petković zabili

Golove za hrvatskog prvaka zabili su Mislav Oršić u 67. minuti te Bruno Petković iz kaznenog udarca u 78. minuti.

Uzvratni susret je 30. srpnja pred praznim tribinama stadiona Maksimir zbog Uefine kazne. Modri su kažnjeni zbog rasističkog ponašanja dijela publike, korištenja pirotehnike, bacanja predmeta u teren i blokiranih prolaza na tribinama u prvoj utakmici osmine finala Europske lige protiv Benfice 7. ožujka u Zagrebu.