LA SIGURAN / Biuk opet krenuo u prvih 11 pa asistirao za prvi gol u uvjerljivoj pobjedi

Los Angeles FC je u sedmom kolu MLS-a kod kuće pobijedio Austin 3-0

10.4.2023.
9:09

Stipe Biuk vratio se u početnih 11 Los Angeles FC-a te je asistirao za prvi gol svoje momčadi.

SVE SE PROMIJENILO /

Tudor prosuo bodove na teškom gostovanju: Umjesto borbe za naslov, strepi za Ligu prvaka

Dogodilo se to u 40. minuti kada je pokušao pucati, no to je blokirano, no ispalo je kao dobra asistencija za Denisa Bouangu koji neobranjivo pogađa s ruba šesnaesterca za 1-0.

Los Angeles je vodstvo udvostručio u 58. minuti, a strijelac je opet bio Bouanga. Isti je igrač u 69. minuti kompletirao hat-trick.

Bivši igrač Hajduka koji je ove zime stigao u Los Angeles odigrao je cijelu utakmicu.

Biukova momčad je na trećem mjestu Zapadne konferencije s 14 bodova iz šest utakmica.