Biliću slatke brige: Još jedan Vatreni zabio gol

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je jedan pogodak u prijateljskoj utakmici u kojoj je dormundska Borussia u Encheu pobijedila istoimenog španjolskog drugoligaša s 5:1.

11.1.2012.
19:54

Pred nešto manje od 2.500 gledatelja, Perišić je poentirao za vodstvo aktualnog njemačkog prvaka 2:0 u 22. minuti. Nastavio je Perišić tako uspješan niz hrvatskih reprezentativaca, jer dobru golgetersku formu na pripremama pokazali su i Ivica Olić te Mladen Petrić.

Inače, u uvjerljivoj pobjedi njemačkog prvaka najbolji je bio egipatski napadač Mohamed Zidan koji je upisao tri pogotka i jednu asistenciju.

Za Borussiju je zabio i Kringe, dok je jedini pogodak za Elche, vodeću momčad u španjolskoj drugoj ligi, također "potpisao" Borussijin igrač, Subotić, koji je pri vodstvu gostiju 4:0 u 59. minuti zabio autogol.