NIKO KOVAČ DOŽIVIO BOLNI UDARAC U BERLINU: / Bavarci su u mini krizi, na Olimpijskom stadionu im je očitana lekcija

Prvi ligaški poraz Nike Kovača

28.9.2018.
22:44

Bivši hrvatski izbornik, sad trener Bayerna iz Munchena Niko Kovač, u petak navečer je doživio svoj prvi ligaški poraz u sezoni.

Bavarci su pali u Berlinu kod Herthe 2-0 u prvoj utakmici šestog kola Bundeslige. Čini se kako bavarski velikan prolazi mini krizu, nakon remija u prošlom kolu u utakmici s Augsburgom (1-1).

Ibišević zabio za 1-0

Bosanskohercegovački reprezentativac Vedad Ibišević zabio je iz penala u 23. minuti i tako započeo jednu lijepu nogometnu večer za domaće navijače.

Prije toga je njegov udarac glavom obranio Manuel Neuer, nakon čega je Boateng dosta neoprezno srušio igrača Herthe a sudac pokazao na bijelu točku.

U 44. minuti, Hertha je na Olimpijskom stadionu povela protiv velikana njemačkog i europskog nogometa 2-0.

Lazaro je kreirao, a Dudu realizirao akciju poput onih najubojitijih napadača.