VATRENI U BUNDESLIGI /

Jakić i Labrović pokazali Dinamu kako protiv Borussije, slaba minutaža za Majera

Hrvatska kolonija u Njemačkoj pokazala kako srušiti veliku Borussiju

26.10.2024.
18:08
profimedia

U dvoboju 8. kola Bundeslige Augsburg je kod kuće iznenadio Borussiju Dortmund s 2-1, dok je RB Leipzig domaćom pobjedom nad Freiburgom (3-1) opet preuzeo vrh.

USUSRET DERBIJU /

Legendarni trener biranim riječima govorio o Modriću: 'Uvijek ga je zadovoljstvo gledati'

Augsburg je preokretom slavio protiv Borussije, uz veliki doprinos veznjaka Kristijana Jakića i vratara Nediljka Labrovića. Gosti su poveli golom Nizozemca Donyella Malena već u četvrtoj minuti, da bi bavarska momčad preokrenula golovima Francuza Alexa Claudea Mauricea (25, 50). Augsburg je pobjedom skočio na 11. mjesto, a Borussia je sedma.

Leipzig je također preokretom slavio protiv Freiburga i sada na vrhu ima tri boda više od Bayerna. Japanac Ritsu Doan doveo je Freiburg u vodstvo, a Istočni Nijemci su u drugom poluvremenu dali tri gola preko Mađara Willya Orbana, Nizozemca Lutsha Geertuide i Belgijanca Loisa Opende.

Stuttgart je s 2-1 pobijedio Kiel, dok su St. Pauli i Wolfsburg, za koje je zadnjih deset minuta igrao Lovro Majer, odigrali 0-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Barcelona na Bernabeu stiže s tri boda prednosti: Ancelotti ponovno hvalio Modrića