NIJE MU LAKO / Ancelotti se slomio nakon šokantnog poraza pa zavapio: 'Dvije stvari su nas uništile, a Luki je potreban odmor'

Real Madrid je šokantno poražen na gostovanju kod Mallorce

5.2.2023.
16:59

Real Madrid upisao je novi kiks u La Ligi te su nakon novog poraza sve dalje od obrane naslova prvaka. Ovoga puta je od Kraljevskog kluba bila bolja Mallorca koja je na domaćem terenu slavila rezultatom 1:0.

'KRALJEVI' UPISALI PORAZ /

Real je sve dalje od obrane naslova nakon novog ogromnog kiksa: Naš Modrić prestigao Cristiana i ispisao povijest

Susret je bio riješen već u 13. minuti susreta, kada je Nacho Fernandez pogodio vlastitu mrežu. Luka Modrić je ušao u 64. minuti susreta, ali nije mogao povući Real do novog preokreta.

Svojim nastupom Modrić je ispisao povijest Kraljevskog kluba. Modrić je ovim nastupom došao do svog 439. nastupa u dresu Reala i preskočio Cristiana Ronalda, s kojim trenutno dijeli 19. mjesto na vječnoj ljestvici Reala s 438 službenih nastupa. Samo tri stranca u povijesti Reala imaju više nastupa od Modrića, a to su Benzema, 607, Marcelo, 546 i Roberto Carlos, 527.

'Nisam mogao koristiti Luku'

Nakon novog debakla susret je prokomentirao trener Reala, Carlo Ancelotti.

"Slomljeni smo. Rani pogodak i promašeni penal su nas uništili. No, borit ćemo se za titulu do kraja, ništa nije gotovo, ima još puno utakmica", počeo je Don Carlo. Real već godinu i pol dana nije odigrala ovako lošu utakmicu. Naime, prvi put su zapucali prema protivničkim vratima u 60. minuti, kada je Marco Asensio promašio kazneni udarac, odnosno vratar Mallorce mu je obranio.

"Tko je odlučio da će Asensio pucati penal? Ja. Zna se kako ide, Benzema je prvi izvođač, Luka drugi, a onda slijede Asensio, Kroos i Rodrygo. Mislili smo da bi promašeni penal sa SP-a loše utjecao na Rodryga pa smo Asensiju dali da puca penal", otkrio je Ancelotti.