'KRALJEVI' UPISALI PORAZ / Real je sve dalje od obrane naslova nakon novog ogromnog kiksa: Naš Modrić prestigao Cristiana i ispisao povijest

Modrić je ovim nastupom došao do svog 439. nastupa u dresu Reala

5.2.2023.
16:18

Real Madrid upisao je novi kiks u La Ligi te su nakon novog poraza sve dalje od obrane naslova prvaka. Ovoga puta je od Kraljevskog kluba bila bolja Mallorca koja je na domaćem terenu slavila rezultatom 1:0.

KAKAV DERBI /

Rijeka je u pravoj drami svladala Hajduk na smrznutom Poljudu: Heroj Labrović obranio penal u posljednjim trenucima

Susret je bio riješen već u 13. minuti susreta, kada je Nacho Fernandez pogodio vlastitu mrežu. Luka Modrić je ušao u 64. minuti susreta, ali nije mogao povući Real do novog preokreta.

Svojim nastupom Modrić je ispisao povijest Kraljevskog kluba.

Modrić ispisao povijest

Modrić je ovim nastupom došao do svog 439. nastupa u dresu Reala i preskočio Cristiana Ronalda, s kojim trenutno dijeli 19. mjesto na vječnoj ljestvici Reala s 438 službenih nastupa. Samo tri stranca u povijesti Reala imaju više nastupa od Modrića, a to su Benzema, 607, Marcelo, 546 i Roberto Carlos, 527.

Nijedna momčad nije zapucala prema vratima u prvom poluvremenu, a na kraju je nesretni odbijanac od glave Nacha presudio susret. Posljednji put da je Real odigrao utakmicu bez šuta u okvir dogodilo se u rujnu 2021. godine protiv Villarreala.

Prvi udarac u okvir Reala dogodio se u 60. minuti susreta, kada je Marco Asensio izveo kazneni udarac, ali je njegov pokušaj obranio Predrag Rajković. Kraljevi su sada pet bodova iza Barcelone koja još nije odigrala utakmicu 20. kola.