POŠTENO /

Adolf Hutter priznao da na kraju mora biti zadovoljan: 'Ne može se protiv prirode'

Trener Monaca podijelio dojmove

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U dvoboju 2. kola Lige prvaka nogometaši Dinama Monaca su u utorak u Zagrebu odigrali 2-2 (1-0).

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90.minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Trener Monaca Adolf Hütter nakon utakmice istaknuo je da je zadovoljan rezultatom.

" Čestitam svojoj momčadi na karakteru, kao i Dinamu na utakmici koja se igrala u teškim okolnostima. Ne mogu kazati da sam sretan s bodom, ali nakon što smo gubili s 0:2, moram biti zadovoljan. Za obje momčadi nije bilo lako igrati, ali ne može se protiv prirode. U drugom poluvremenu Dinamo je jedno vrijeme bio bolji suparnik, ali mi nismo odustajali. Svaki bod koji se uzme u Ligi prvaka je dobar, nije lako doći do njega, pogotovo protiv ovakvog Dinama u Zagrebu. Kad smo gubili 1:2, uveo sam ofenzivne igrače, ušao sam u rizik", rekao je pa priznao kojeg igrača Dinama bi htio vidjeti u Monacu:

"Ima jedan, ali je prestar, to je Bruno Petković. Ali Martin Baturina nam je radio puno problema, svi su mogli vidjeti njegovu veliku kvalitetu."

POGLEDAJTE VIDEO: Luis Ibáñez: 'Uspio sam jer sam bio siromašan, a današnja djeca imaju sve na pladnju'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx