FURIOZAN POČETAK BOLTONA / Niko asistirao, Portsmouth izgubio

Neki gledatelji na Reebok stadionu još se nisu niti smjestili, a Bolton je već u prve tri minute poveo protiv Portsmoutha 2:0!

20.12.2008.
19:57

Neki gledatelji na Reebok stadionu još se nisu niti smjestili, a domaći Bolton je već nakon tri minute igre imao vodstvo 2-0 protiv Portskomutha!

U prvoj minuti je Matthew Taylor u kaznenom prostoru gostiju prebacio loptu preko Hreidarssona, a potom finim udarcem matirao Jamesa. Dvije minute kasnije, Ricardo Gardner je zabio i drugi gol, koji je potpuno šokirao momčad Portsmoutha.

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar, koji je odigrao cijelu utakmicu za goste, imao je velike zasluge za jedini pogodak gostiju. U 20. minuti fino je primirio loptu na lijevoj strani, a onda milimetarski preciznim centaršutem pronaša Croucha koji je iz blizine glavom pogodio za smanjenje na 2-1.

Ostao je to i konačni rezultat, iako je bilo još dosta prilika, pogotovo što se tiče domaćeg sastava.

Najbolje detalje s prvih utakmica 18.kola pogledajte na našoj stranici Premier League.