OSVANUO VIDEO PROSLAVE 33. ROĐENDANA BBB-OVACA: / Njihove poruke o novom stadionu i Ćustiću odjeknule Hrvatskom

Osvanuo video rođendanske bakljade BBB-ovaca koja se dogodila u subotu na Maksimiru

1.4.2019.
11:47
PIXSELL

Navijačka grupa Bad Blue Boys u subotu je na ligaškom susretu između Dinama i Intera (1-0) na Maksimiru proslavila svoj 33. rođendan. Video bakljade uz podignute poruke osvanula je na društvenim mrežama.

DINAMO - INTER 1-0: /

Modri promašili sumnjivi penal, ali svejedno došli do pobjede zahvaljujući Nikoli Moru

Boysi su zapalili baklje, dok je na porukama pisalo:

"Hoću da živim onom što volim, i da ga nosi pjesma sa sjever, hoću udisati miris baklji i nastaviti putem kojim idu najodvažniji.”

Također, Boysi su se prisjetili tragično preminulog i nikad prežaljenog mladog hrvatskog nogometaša Zadra Hrvoja Ćustića, kojem je prije tri dana bila godišnjica pogibije. Ćustić je 29. ožujka 2008. godine, na prvenstvenoj utakmici protiv Cibalije, glavom udario u zid, a par dana kasnije od posljedica tog udarca je i preminuo...

Također, najžešći navijači zagrebačkog kluba poslali su poruku o tome što misle gdje bi novi stadion za Dinamo i hrvatsku nogometnu reprezentaciju trebao biti smješten, odnosno o informacijama da se za lokaciju nacionalnog stadiona razmišlja o Blatu, odnosno Gorici.

U susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu nogometaši Dinama svladali su Inter s 1-0 (1-0). Lider prvenstva je rutinski slavio protiv Intera, a Zaprešićani su izgubili i devetu utakmicu zaredom protiv Dinama na Maksimiru.

Dinamo je poveo već u 15. minuti pogotkom Nikole More, kome nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu nakon što je vratar Intera Matković kratko odbio. No, Matković se iskupio u 30. minuti obranivši kazneni udarac bivšem suigraču Komnenu Andriću.

Penal je ionako bio vrlo dvojben, a sudac Bebek ga je dosudio nakon starta Čelikovića. U drugom dijelu se nije događalo ništa posebno pa je susret završio s minimalnom pobjedom Dinama.