Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SKANDAL U PREMIER LIGI /

Nogometaš uhićen zbog sumnje na pedofiliju: 'Svi u svlačionici su šokirani'

Svi engleski mediji pišu u skandalu koji je zatresao Otok

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Skandal na Otoku. Jedan nogometaš Premier lige, javlja Mirror, uhićen je zbog sumnje na pedofiliju.

"Službenici su uhitili 31-godišnjaka u petak, 16. srpnja 2021. zbog sumnje na pedofiliju. Osoba je puštena na slobodu uz jamčevinu", potvrdila je tamošnja policija.Oglasio se i klub igrača čije ime zbog zakona ne smiju otkriti.

"Klub može potvrditi da je suspendirao igrača prve momčadi dok traje istraga policije. Klub će nastaviti pružati podršku vlastima i zasad se neće oglašavati", poručili su. Mirror potom citira izvor blizak klubu.

Slučaj Adama Johnsona

"Ovo je izazvalo ogroman šok. Ovo su teške optužbe i jako se ozbiljno shvaćaju jer je u pitanju kazneno djelo koje uključuje dijete", citira Mirror i navode kako je riječ o nogometašu koji je tijekom karijere zaradio bogatstvo te da su klubovi za njegove transfere plaćali ogromne iznose.

The Sun pak otkriva kako su svi u svlačionici šokirani te da se nadaju kako se radi o lažnim optužbama.

Podsjetimo i na to kako je prije pet godina bivša zvijezda Manchester Cityja Adam Johnson osuđen na zatvorsku kaznu od šest godina zbog seksa s 15-godišnjakinjom te je poslije tri godina pušten na slobodu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike