PREVRUĆA SUTKINJA / Hrvat je zabio dva gola, ali nakon utakmice svi pričaju o njoj: Atraktivna Albanka ukrala pažnju u Ligi prvaka

Emmanuela Rustu bila je četvrta sutkinja na utakmici između Maribora i Šahtar Soligorska u prvom pretkolu lige prvaka

14.7.2022.
12:16
YouTube/Screenshot

Maribor je u uzvratnom susretu prvog pretkola na gostovanju pobijedio Šahtjor Soligorsk s 2-0, a oba gola je zabio 22-godišnji hrvatski napadač Roko Baturina.

LIGA PRVAKA /

Bivši dinamovac gurnuo Maribor u 2. pretkolo

Dvoboj između bjeloruskog i slovenskog prvaka igran je u turskom Adapazanu, a Baturina, koji je u Maribor stigao na posudbu iz mađarskog Ferencvaroša, je u 12. minuti zabio za 1-0, da bi u 56. minuti povećao vodstvo.

Nakon te utakmice se puno priča i o četvrtoj sutkinji na utakmici u Turskoj, atraktivnoj Albanki Emanueli Rusti (28).

Ona sudi već dugo, a prije tri godine je postala prva sutkinja iz Albanije koja sudi utakmice FIFA-e. Prije nego što je počela suditi profesionalcima, sudila utakmicama mladih momčadi.

Emanuela je prije bila jako popularna na Instagramu, no, na žalost brojnih fanova, u međuvremenu je izbrisala svoj profil.