BOYSI NAPRAVILI ŠOU NA STADE DE SUISSEU: / Zagospodarili gradom i bili dvanaesti igrač Dinama

Najžešći navijači Dinama u Bernu

22.8.2018.
23:24
Screenshot: Facebook

Oko 200 Bad Blue Boysa doputovalo je u Bern kako bi bodrili Dinamo u srijedu navečer na "Stade de Suisseu" protiv Young Boysa, u prvoj utakmici playoffa Lige prvaka. Uoči utakmice, švicarski mediji pisali su kako su BBB-ovci svojim ponašanjem i pojavom uznemirili građane Berna. Više o tome možete pročitati - OVDJE.

YOUNG BOYS – DINAMO 1:1: Nakon šoka na početku, Dinamo je sjajnim golom Oršića osigurao pozitivan rezultat za uzvrat

Promarširali u grupi prema stadionu

Najžešći navijači Dinama navijački su osvojili grad. Promarširali su u grupi prema stadionu, a na tribinama "Stade de Suisse" gromoglasnim navijanjem bili dvanaesti igrač svoje momčadi. Prema pisanju Sportskih novosti u četvrtak ujutro, Dinamo je bodrilo sveukupno oko 1000 navijača, većina su, očekivano, bili gastrabajteri.

Grmilo je s tribina "Dinamo, Dinamo", u potpunosti su nadglasali domaće ultrase.

Zapalili su Boysi i baklje na stadionu.

Bogata zarada

U prvom susretu završne runde kvalifikacija za plasman u elitnu Ligu prvaka Dinamo je u Bernu odigrao 1-1 protiv švicarskog prvaka Young Boysa i odluka o putniku u elitno natjecanje 'Starog kontinenta' past će 28. kolovoza na stadionu Maksimir...

Švicarski prvak je poveo u 2. minuti golom Kevina Mbabua, a izjednačio je Mislav Oršić u 40. minuti. Uzvratni susret je 28. kolovoza na stadionu Maksimir. Plasmanom u natjecanje po skupinama Dinamo bi zaradio 15 milijuna i 250 tisuća eura, pobjeda u Ligi prvaka nagrađuje se s 2,7 milijuna eura, dok remi u skupini vrijedi 900.000 eura.