MONACU BOD PROTIV BORDEAUXA: / Subašić branio cijelu utakmicu, drugi bivši hajdukovac ostao na klupi

Dvoboj Nantesa i PSG-a odgođen je zbog prosvjeda "Žutih prsluka"

9.3.2019.
22:28

Nogometaši Monaca osvojili su samo bod pred svojim navijačima u 28. kolu francuskog prvenstva, odigravši protiv Bordeauxa 1-1 (0-0). Vodeći pogodak za Monaco postigao je kapetan Radamel Falcao u 48. minuti, a gol vrijedan boda za goste djelo je Brianda koji je u 65. minuti precizno izveo kazneni udarac.

Danijel Subašić je branio za Monaco cijelu utakmicu, dok je Toma Bašić ostao na klupi za pričuve gostujuće momčadi.

Lyon ispustio pobjedu

Veliku priliku za pobjedu ispustio je Lyon na gostovanju u Strasbourgu, gdje su golovima Mousse Dembelea (3, 51) vodili sa 2-0. No, u razmaku od jedne minute Ajorque je dvaput poslao loptu u mrežu Lyona te tako donio bod Strasbourgu.

U nedjelju je na rasporedu pet od preostalih šest utakmica, a sastaju se: Montpellier - Angers, St. Etienne - Lille, Toulouse - Guingamp (15 sati), Rennes - Caen (17.00) i Marseille - Nice (21.00).

Dvoboj Nantesa i PSG-a odgođen je zbog prosvjeda "Žutih prsluka", zbog čega Parižani nisu mogli doputovati u Nantes.

Francuska - 28. kolo Monaco - Bordeaux 1-1 (Falcao 48 / Briand 65-11m)

Strasbourg - Lyon 2-2 (Ajorque 69, 70 / M. Dembele 3, 51)

Amiens - Nimes 2-1 (Guirassy 49, Pieters 64 / Alioui 53)

Dijon - Reims 1-1 (Sliti 13-11m / Zeneli 9)

Preostale utakmice: Montpellier - Angers (ned, 15.00) St. Etienne - Lille (ned, 15.00) Toulouse - Guingamp (ned, 15.00) Rennes - Caen (ned, 17.00) Marseille - Nice (ned, 21.00) Nantes - PSG odgođeno