MODRIĆA ODUŠEVILA POBJEDA KOŠARKAŠA ZADRA: / Pogledajte kakvu je poruku poslao tijekom utakmice

Slavni nogometaš otkrio je koliko ga je oduševila ta utakmica ABA lige

5.1.2020.
21:32

U susretu 14. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je pobijedio Mega Bemax sa 106-100 upisavši četvrtu pobjedu.

Zadar je stigao do pobjede okrenuvši rezultat u posljednjoj četvrtini koju je dobio sa 15 koševa razlike (40-25). Zadar je na ulazu u posljednju dionicu gubio s devet koševa razlike, no sjajnom igrom u posljednjih 10 minuta izborio je pobjedu.

ZADAR VELIKIM PREOKRETOM DO VRIJEDNE POBJEDE: /

Presudila je fenomenalno odigrana posljednja četvrtina

'What a game!'

Utakmicu je pratio i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je na Instagramu objavio fotografiju prijenosa utakmice uz koju je napisao "Igraj Zadre, volimo te mi! What a game".

Zadar su do slavlja predvodili Domagoj Vuković sa 28 koševa i 13 skokova, Bryon Allen sa 22 koša, te Ive Ivanov i Dominik Mavra sa po 15 koševa. Kod gostiju najefikas