TEŠKO PROTIV SEVILLE /

Messi pogotkom spriječio veliko iznenađenje

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Sevillu koja je izgubila iako je vodila na poluvremenu.

24.2.2013.
10:47
PIXSELL

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Sevillu koja je u susretu 25. kola španjolskog prvenstva izgubila na gostovanju kod vodeće Barcelone sa 2:1 iako je na poluvremenu imala minimalnu prednost.

Ivan Rakitić, Schalke PXL Ivan Rakitić

Gosti iz Seville poveli su golom Alberta Botie u 43. minuti.

No, to im nije bilo dovoljno jer je Barca u drugom poluvremenu preokrenula rezultat golovima Davida Ville u 52. i Lionela Messija u 60. minuti.

Barcelona je nakon nove pobjede sa 68 bodova ostala usamljena na vrhu ljestvice španjolske lige, s prednošću od 15 bodova ispred drugog Atletico Madrida, koji u nedjelju igra protiv Espanyola.