OSTALI DRUGI / Medvjedi posrnuli u Ljubljani

Medveščak je dvaput vodio pogocima Bucka (25) i Božića (32), no domaćini su preko Pancea (27) i de Vergilia (46) poravnali i dvoboj je otišao u produžetak. Pogodak odluke za Olimpiju postigao je Mušič već u prvoj minuti dodatnog vremena i to u trenucima kada su Zagrepčani imali igrača više.

8.12.2012.
9:06
PIXSELL

Hokejaši Medveščaka poraženi su u dvoboju 28. kola EBEL lige u Ljubljani od Olimpije nakon produžetka 3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0).

Unatoč porazu, Medveščak je s bodom ostao drugi s bodom manje od vodeće Vienne koja je izgubila u gostima kod Villacha. "Medvjedi" u nedjelju dočekuju mađarski Fehervar.