junak dvoboja / Mata potopio Spurse u londonskom derbiju

Chelsea je prvo poluvrijeme dobio s 1:0, a potom su domaćini početkom drugog dijela uspjeli preokrenuti na 2:1, ali europski prvaci napravili su još jedan preokret i slavili s 4:2.

20.10.2012.
16:07
PIXSELL

U derbiju 8. kola Engleske lige Chelsea je slavio kod Tottenhama s 4:2 i ostao vodeća momčad lige. Chelsea je prvo poluvrijeme dobio s 1:0, a potom su domaćini početkom drugog dijela uspjeli preokrenuti na 2:1.

Tada na scenu stupa junak dvoboja JuanMata koji s dva zgoditka i jednim dodavanjem za gol odlučuje londonski derbi.

Chelsea je sa sedam pobjeda i samo jednim remijem na vrhu s 22 boda, sedam više od dva manchesterska kluba, a Tottenham je bio bez svoje najveće zvijezde GarethaBalea, koji je netom prije utakmice otišao u rodilište sa svojom trudnom djevojkom.