MARADONA IZGUBIO KONTROLU: / Mali zeleni divljao na tribini pa mu na kraju pozlilo, prebačen je u bolnicu

Argentina je u Sankt Peterburgu pobijedila Nigeriju s 2-1 i prošla u osminu finala.

26.6.2018.
23:22

Argentinska nogometna reprezentacija plasirala se u osminu finala Svjetskog prvenstva u Rusiji nakon što su bili na pragu ispadanja. No, u 86. minuti Marcos Rojo zabio je pobjednički pogodak Nigeriji i tako spasio svoju reprezentaciju.

MARADONA U TOTALNOJ EKSTAZI: /

Pogledajte reakciju Malog zelenog na prvi Messijev gol u Rusiji

Burno je njegov pogodak s tribine popratio Diego Marodona. Mali zeleni bio je u potpunoj ekstazi što je demonstrirao suparničkim navijačima.

"Mali zeleni", kako je glasio njegov nadimak iz igračkih dana, jedva je odgledao utakmicu do kraja, a nakon što je počeo teturati prevezen je u bolnicu. Prema prvim vijestima Maradoni je nakon šokantne utakmice u kojoj su 'Gauči' tek u samoj završnici slomili Nigeriju i izborili plasman u osminu finala, pozlilo.

Argentinci su poveli golom Lea Messija (14), a za Nigeriju je izjednačio Victor Moses iz kaznenog udarca u 51. minuti. Četiri minute prije kraja Marcos Rojo na dodavanje Otamendija donio je pobjedu Argentini i svjetski doprvak tako je izborio drugu fazu natjecanja.