PREKINUT LOŠ NIZ / Loša forma? Pogledajte Realov odgovor!

Nogometaši Real Madrida prekinuli su loš niz od dva remija te su u 30. kolu španjolske Primere na svom Bernabeu svladali goste iz Sociedada sa čak 5:1.

25.3.2012.
10:39
PIXSELL

Real Madrid je prekinuo niz od dva remija pobijedivši u 30. kolu Primere na svom Bernabeu Real Sociedad s 5:1, te opet ima šest bodova više od Barcelone.

Real je lako došao do pobjede nad Baskima, po dva zgoditka postigli su Cristiano Ronaldo (32, 56) i Karim Benzema (40, 49), strijelac je bio i Gonzalo Higuain (6), dok je počasni zgoditak gostiju autogol Sergia Ramosa (44).

Nogometaši Barcelone uspješno su prošli gostovanje na Mallorci (2:0). Barca je povela pogotkom Lea Messija u 25. minuti, a europskog prvaka nije omelo ni isključenje Thiaga u 57. minuti. Konačan rezultat postavio je Piqué (79) nakon udarca Messija.