NEEFIKASNOST VODEĆIH / Loš dan za favorite Premiershipa

Dvije vodeće momčadi Premiershipa, Chelsea i Liverpool, iako su bili domaćini, uzeli su samo po bod u 14. kolu.

22.11.2008.
17:22

Chelsea i Liverpool, dvije vodeće momčadi Premiershipa, nisu dobro iskoristile domaćinstva u 14. kolu engleskog nogometnog prvenstva.

Chelsea je odigrao 0-0 pred svojim navijačima s Newcastleom, dok je Liverpool na Anfieldu bio jednako bezidejan protiv Fulhama.

Chelsea koji je gotovo svih 90 minuta boravio u šesnaestercu gostiju iz Newcastlea, nije uspio slomiti obranu na čelu sa Shayom Givenom.

Niti Liverpool nije uspio slomiti Fulhama kao domaćin, makar nije bio dominantan kao Chelsea. Završilo je također 0-0.

Isti rezultat (0:0), izvukao je i trećeplasirani Manchester United na gostovanju kod Aston Ville.

Manchester City je prekinuo niz od tri uzastopna poraza u Premiershipu. Pobjedom od 3:0 nad blijedim Arsenalom došao je do najuvjerljivije pobjede ove sezone.

Portsmouth je bez ozlijeđenog Nike Kranjčara na svom terenu odigrao samo 2-2 protiv Hulla, makar su do 89. minute vodili, a Bolton je na gostovanju kod Middlesbrougha došao do pete pobjede u sezoni.