S RUBA KAZNENOG PROSTORA / Kranjčar asistirao Modriću za gol

Modrić je u 28. minuti utakmice protiv Evertona zabio prekrasan pogodak za koji mu je asistirao Niko Kranjčar. Tottenham je u konačnici pobijedio rezultatom 2:1.

28.2.2010.
15:58

LONDON - Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić bio je strijelac za Tottenham koji je u prvoj nedjeljnoj utakmici 28. kola engleskog prvenstva na svom White Hart Laneu svladao Everton sa 2-1 (2-0).

Modrić je postigao pogodak za 2-0 u 28. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora, a za gol mu je asistirao Niko Kranjčar.

I Modrić i Kranjčar, kao i treći hrvatski reprezentativac u sastavu Tottenhama Vedran Ćorluka odigali su čitavu utakmicu za svoju momčad koja se s ova tri boda ponovno poravnala s Manchester Cityjem na četvrtom mjestu ljestvice.

Inače, Tottenham je poveo u 11. minuti golom Romana Pavljučenka, a na konačnih 2-1 smanjio je Yakubu Ayegbeni u 55.