odigrao cijeli susret / Kraljevi satrali Betis, pogledajte sjajnu asistenciju Modrića!

Modrić, koji je odigrao cijeli susret, značajno je doprinio za dva pogotka Reala. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Modrić se je sjurio u kazneni prostor protivnika, a potom je lažnjakom izbacio dvojicu braniča i uposlio je Benzemu, koji zabija za vodstvo 3-0.

18.1.2014.
18:23
RTL

U 20. kolu nogometnog prvenstva Španjolske RealMadrid je u gostima pobijedio Betis 5-0, a hrvatski reprezentativac LukaModrić pružio je još jednu odličnu partiju. Strijelci za Real bili su Cristiano Ronaldo (10), Bale (25), Benzema (45+1), Di María (62) i Alvaro Morata (90).

I u sljedećem golu Reala Modrić je imao značajnu ulogu, izveo je korner, obrana Betisa loše je raščistila situaciju a Angel Di María u 62. minuti je zabio za 4-0.

U 74. minuti Modrić je namjestio šansu CristianuRonaldu, ali on puca iznad gola. U završnici susreta, u 84. minuti, ponovno je Modrić bio u akciji, odlično je uposlio Balea, ali vratar Betisa skinuo mu je loptu s noge.