KOVAČIĆ NAPRAVIO ŠOU U AMSTERDAMU, NAVIJAČI GA ZASULI LJUBAVNIM PORUKAMA: / 'Sinoć je bio je***o nestvaran'

Vatreni je počeo pokazivati zašto je godinama glasio kao novi Luka Modrić

24.10.2019.
19:14

Nogometaši Chelseaja u srijedu su Amsterdamu pobijedili Ajax sa 1-0, a pogodak odluke zabio je MichyBatshuayi u 86. minuti.

Domaćin je u 37. minuti uspio zabiti pogodak, no sudac Hategan je nakon asistencije VAR-a dosudio zaleđe u kojem je milimetarski bio Promes. Korak do vodstva Ajax je bio i u 59. minuti no Alvarez je nakon ubačaja iz kornera pogodio vratnicu.

Odluka je pala u 86. minuti kada je Batshuayi jednu povratnu loptu zakucao pod gredu. Hrvatski reprezentativac MateoKovačić odigrao je cijeli susret za Bluese.

Svi ga hvale

Prvo pero londonskog Timesa kada je u pitanju nogomet, HenryWinter, ustvrdio je poslije susreta kako je ključ pobjede Chelseja bila izvrsna predstava Matea Kovačića i Jorginha. "Bili su izvrsni i nisu dopustili Donnyju van de Beeku da se razmaše", ustvrdio je. S njim su se složili brojni navijači londonskog velikana.

Twitter je prepun pohvala na Kovačićev račun. Neki navijači išli su toliko daleko da su se zahvalili Realu što su ga prodali te su ga prozvali najboljim pojačanjem u Premier ligi ove sezone.