KOVAČ POBIJEDIO ZA VRH TABLICE: / Union iz Berlina imao dva jedanaesterca, ali ipak izgubio

Bavarci su slavili u devetom kolu Bundeslige

26.10.2019.
18:00
Profimedia, AFP

Nogometaši Bayern Munchena pobijedili su Union Berlin 2:1 i s 18 bodova barem privremeno zasjeli na prvo mjesto Bundeslige. To se može promijeniti već nakon utakmica koje trebaju odigrati četvrta Borussia Mönchengladbach i peti Woilfsburg koji imaju po 16 bodova.

Bayern je poveo u 13. minuti golom Pavarda, a drugi gol za Bavarce postigao je Lewandowski nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu.

Jedan od dva penala

U nastavku utakmice Union je imao jedanaesterac, ali nije ga iskoristio Sebastian Andersson.

U završnici susreta Bavarci su primili gol, igrala se 86. minuta kada je iz jedanaesterca pogodio Sebastian Polter, a rezultatom 2:1 završena je utakmica.