nba liga / Warriorsima s nevjerojatnim Thompsonom derbi Zapada, 76ersi ne mogu bez Embiida

Noćas je odigrano još sedam utakmica na NBA parketima, a posebno vrijedi izdvojiti visoku pobjedu Warriorsa protiv Nuggetsa

9.3.2019.
8:42
AP Images

Detroit Pistonsi na jako su dobrom nizu pobjeda, a noćas su upisali 11. u posljednjih 13 utakmica. Nadoknadili su veliki zaostatak na gostovanju kod Chicago Bullsa te ih svladali sa 112:104, deveti puta u zadnjih deset međusobnih dvoboja.

Međutim, Bullsi su odradili sjajno prvo poluvrijeme, u drugoj su četvrtini napravili veliku seriju od 21:2, a na poluvrijeme su otišli sa 16 koševa viška (66:49). Međutim, kako je vrijeme odmicalo tako se prednost Chicaga topila pa je tako gostujuća momčad u posljednjoj četvrtini povela s 88:86. Izjednačili su Bullsi u sljedećem napadu, no uslijedila je serija Pistonsa od 10:0 nakon koje se domaćin više nije uspio vratiti.