NBA VEČER / Warriorsi do pobjede s minimalnim učinkom Šarića, Dončić briljirao u porazu Mavericksa

Bez obzira na poraz Dončić je briljirao. Rijetki su uspjeli ono što je on napravio u sinoćnjoj utakmici

2.3.2024.
8:42
profimedia

'Magija' Luke Dončića Dallas Mavericksima ovoga puta nije bila dovoljna kako bi svladali Celticse u Bostonu. Domaća momčad uvjerljivo je pobijedila rezultatom 138-110.

NIJE BILO DILEME /

Dalmatinski derbi u ABA ligi pripao Zadru. Split su porazili visokom razlikom

Bez obzira na poraz Dončić je briljirao. Rijetki su uspjeli ono što je on napravio u sinoćnjoj utakmici. U jednoj je utakmici ujedno bio i najbolji strijelac, asistent i skakač te postao tek osmi u povijesti NBA koji je u Bostonu ostvario triple-double s više od 30 poena. Utakmicu je završio s 37 koševa, 12 skokova i 11 asistencija i tako upisao 12. triple-double ove sezone.

Jayson Tatum predvodio je Celticse do desete uzastopne pobjede. Iako je u prvoj četvrtini zabio tek iz slobodnog bacanja pred sam kraj, u nastavku je podigao razinu igre. Ostvario je učinak od 32 poena i osam skokova.

Golden State Warriorsi su lagano svladali Toronto Raptorse rezultatom 120-105. Warriorse je do pobjede vodio Steph Curry koji je postigao 25 koševa, šest skokova i asistencija. Dario Šarić nije puno proveo na parketu, ali je za to vrijeme postigao dva koša i dvije asistencije.

La Clippersi su na domaćem terenu ugasili Washington Wizardse pobjedom 140-115. Za domaćine je najbolji učinak imao Kyle Kuzma s 32 poena, sedam skokova i jednom asistencijom. Goste je predvodio James Harden s 28 koševa, četiri skoka i osam asistencija. Ivica Zubac nije zaigrao za pobjedu Clippersa.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi