[VIDEO] ZUBAC JUNAK I TRAGIČAR: / Čapljinca neki razapinju zbog ove uistinu skupe pogreške; 'Izvadi glavu iz gu*ice, koštao si nas pobjede'

Zubac se, unatoč sjajnoj predstavi, našao na udaru nekih pristalica LA Clippersa

5.8.2020.
5:58
Screenshot: Twitter

Iako je noćas po hrvatskom vremenu u Orlandu odigrao odličnu utakmicu, jednu od najboljih ove sezone, Ivica Zubac s double-double učinkom od 18 poena i 12 skokova (8 defenzivnih i 4 ofenzivna skoka), uz šut iz igre 7-9 i slobodna bacanja 4-5, ipak se na kraju promaknuo u svojevrsnog tragičara...

Uhvatio skok i onda brzopleto loše reagirao i dodao

Naime, pred kraj dvoboja jednu je sjajno uhvaćenu loptu nakon promašaja Rickyja Rubija loše dodao, ravno u ruke Mikalu Bridgesu, koju je sjajno materijalizirao Booker za slavlje preko Paula Georgea. Više o tome možete pročitati - OVDJE.

'Zubac je izgubio utakmicu'

Zubac se, unatoč sjajnoj predstavi, našao na udaru nekih pristalica LA Clippersa. Na društvenim mrežama dio fanova kritizira Mostarca ističući kako je upravo on izgubio utakmicu za Clipperse.

Neki su na njega ljuti zbog izgubljenog kladioničarskog listića...

"Ivica Zubac napravio je pogrešku i tako gurnuo Bookera u priliku da pogodi odličan šut za pobjedu".

"Ivica Zubac, koštao si nas pobjede. Daj se saberi i izvadi svoju glavu iz gu*ice".

No, ima i onih koji ga brane jer ipak, Zubac je generalno gledajući odigrao fantastičnu utakmicu. Šteta zbog te pogreške na kraju...

"Zubac je odigrao dobru utakmicu, lažni navijači ga napadaju zbog pogreške. Neka nauči iz toga i još jače trenira za sljedeću".

Rezultati:

LA Clippers - Phoenix Suns 115:117 (Ivica Zubac 18 koševa, 12 skokova za 25 minuta igre; Dario Šarić 13 koševa, 8 skokova, asist za 27 minuta igre) Sacramento Kings - Dallas Mavericks 110:114 (prod) Miami Heat - Boston Celtics 112:106 Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 116:119 Indiana Pacers - Orlando Magic 120:109 Portland Trail Blazers - Houston Rockets 110:102 (Mario Hezonja nije ulazio u ugru)