NEZAUSTAVLJIVI HRVAT / Zubac odigrao jednu od najboljih utakmica sezone: Pogledajte njegovo monstruozno zakucavanje koje je oduševilo Amerikance

Zubac je do završnice bio najučinkovitiji strijelac Clippersa

2.12.2021.
8:31

Hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je jednu od najboljih utakmica sezone u porazu svojih LA Clippersa od Sacramento Kingsa 115-124.

HRVATSKI VELIKANI /

Rakitić i Kukoč ušli u veliku raspravu, jednog igrača su proglasili 'nogometnim Jordanom'

Zubac je na parketu bio 24 minute uz učinak od 17 koševa (šut 8/10) i 7 skokova te tako ostao na samo jedan poen od najboljeg učinka sezone.

Zubac je do posljednjih trenutaka bio najučinkovitiji igrač Clippersa, no, s obzirom na to da nije bio u igri u završnici već odlučene utakmice, prestigli su ga Terance Mann i Luke Kennard koji su ubacili po 19 koševa.

Brutalno zakucavanje

Zubac je oduševio sjajnim potezima, a posebno je bilo impresivno jedno njegovo zakucavanje u prvoj četvrtini, kojime su se Clippersi pohvalili na društvenim mrežama.

OVDJE pogledajte to zakucavanje.

Clippersi su ovu utakmicu vidjeli kao idealnu u kojoj će dati predah Paulu Georgeu, no nije sve išlo po njihovim planovima i Sacramento je lagano stigao do pobjede.

Najefikasniji kod Kingsa bili su De'Aaron Fox s 24 i Terence Davis s 23 koša.