Hrvatski kapetan nije dobro počeo sezonu u dresu novog NBA kluba

Nuggetsima nije pomogao ni triple-double učinak Nikole Jokića

25.10.2024.
10:56

Sinoć je novu NBA sezonu u dresu novog kluba otvorio i hrvatski košarkaš Dario Šarić čiji su Denver Nuggetsi doživjeli poraz od Oklahoma City Thundera.

UKRALI SHOW /

Jokić i Šarić Amerikancima pričali o Jugoslaviji pa završili na detektoru laži

Gostujući Oklahoma City je sa 102-87 svladao Denver, a do pobjede ih je predvodio Shai Gilgeous-Alexander s 28 koševa.Chet Holmgren je dodao 25 koševa i 14 skokova, a Aaron Wiggins 15 koševa.

Nuggetsima nije pomogao ni triple-double učinak Nikole Jokića koji je utakmicu završio sa 16 poena, 13 asistencija i 12 skokova. Christian Braun također je ubacio 16 koševa, Michael Porter Jr. imao je 15 koševa, a Jamal Murray i Aaron Gordon dodali su po 12 koševa za Denver. Šarić je odigrao 11:02 minute za Denver, zabio je dva koša (šut iz igre 1/2) i upisao jedan skok i jednu ukradenu loptu.

Oklahoma City je početkom treće četvrtine izgradila vodstvo od 65-56, ali su Nuggetsi odgovorili serijom 8-2 i došli na 64-65. No nakon toga se Oklahoma opet polako odvaja da bi na početku zadnje četvrtine imala prednost od čak 19 koševa.