FENOMENALNA VEČER HRVATA / Zubac upisao novi double-double, moćni Zu oduševio dvoranu vrhunskim potezima, pogledajte što je napravio Pistonsima

Najučinkovitiji kod Clippersa bio je Reggie Jackson

27.11.2021.
7:56

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac ostvario je novi "double-double" učinak u 107-96 domaćoj pobjedi Los Angeles Clippersa protiv Detroit Pistonsa u NBA ligi, naš je centar za samo 21:57 minuta provedenih na parketu postigao 10 koševa uz 13 skokova.

Zubac je pogodio tri od četiri šuta iz igre te sva četiri slobodna bacanja, a usto je imao i dvije asistencije te po jednu blokadu i osvojenu loptu. Snimku njegovih najboljih poteza pogledajte ovdje.

Susret je praktički bio riješen već nakon tri četvrtine, početkom četvrte Clippersi su vodili sa 89-64 pa su Pistonsi do kraja utakmice tek ublažili poraz protiv pričuvnih igrača domaćeg sastava.

Najučinkovitiji kod Clippersa bio je Reggie Jackson sa 21 ubačajem, dok je Jerami Grant sa 20 poena i 10 skokova predvodio Pistonse.

Clippersi su sada na omjeru pobjeda i poraza 11-8, a Pistonsi na 4-15.