HEZONJA STRAŠNIM ZAKUCAVANJEM PODIGAO PUBLIKU NA NOGE: / Hrvat u dresu Portlanda ušao s klupe i - rasturio!

Nova NBA sezona počinje 22. listopada

9.10.2019.
9:12
Screenshot

Hrvatski košarkaški reprezentativac DarioŠarić u svom je prvom nastupu u dresu Phoenix Sunsa u predsezonskoj utakmici NBA lige startao u početnoj petorci te za 17 minuta postigao četiri koša (šut za dva 0-3, trica 1-2, slobodna bacanja 1-2) uz sedam skokova i jednu asistenciju u 111-106 domaćoj pobjedi protiv svoje bivše momčadi Minnesota Timberwolvesa.

Dvije sjajne akcije

Mario Hezonja je također dobio priliku u prvoj predsezonskoj utakmici njegovih Portland Trail Blazersa, on je u 94-105 domaćem porazu od Denver Nuggetsa ušao s klupe i za 20 minuta ubacio 12 poena (šut za dva 3-5, trica 0-2, slobodna bacanja 6-6) uz šest skokova i dvije asistencije. Posebno je privukao pažnju sjajnim zakucavanjem, kojeg možete pogledati OVDJE, ali i ovom odličnom akcijom koju je završio sa stilom.

Marko Šamanić ostao je na klupi San Antonio Spursa koji su izgubili na gostovanju kod Miami Heata sa 89-107.