PA PA DRUŠTVO / Da, upravo je ovo Bojan Bogdanović napravio navijačima Kingsa; Sacramento bruji o njegovom potezu nakon ključne trice

Bojan Bogdanović zaključio utakmicu i mahao navijačima Kingsa da je gotovo

23.10.2021.
11:04
Screenshot: Twitter

Utah Jazz hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića pobijedio je noćas u po hrvatskom vremenu u gostima sa 110-101 Sacramento Kingse, a hrvatski je reprezentativac u toj pobjedi sudjelovao sa 13 koševa.

KAOS U LAKERSIMA /

Dvije zvijezde umalo se pošaketale: Treća sramotno prijetila navijaču; Je li ovo bila prijetnja smrću uživo?

Utakmica je pet minuta prije kraja bila izjednačena, a minutu i pol do posljednje sirene Utah je imala samo četiri poena prednosti. Onda je francuski centar Rudy Gobert (17 poena uz 20 skokova) zakucao uz dodatno bacanje, a nakon što se Utah obranila, Bogdanović je 40 sekundi prije kraja zabio tricu za nedostižnih 107:97.

Nakon šuta, ruku je zadržao visoko ispruženu u zraku a kad je lopta prošla kroz obruč, samo je iz zgloba mahnuo domaćim navijačima, poručivši im da je gotovo.

"Kakav potez", istaknuli su fanovi na Twitteru.

Naravno, njegov potez odjeknuo je na društvenim mrežama.