Novi poraz Bullsa / Bogdanovićevih 9 koševa u porazu protiv Miamija, novi triple-double Westbrooka

29.3.2016.
11:02
AP Images

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović ubacio je 9 koševa u noćašnjem porazu Brooklyn Netsa protiv Miamija 99-110.

Bogdanović je odigrao 24 minute, a uz 9 poena (šut 4-10), ostvario je i 1 skok. Netse je predvodio centar Brook Lopez sa 26 koševa, u redovima Miamija istaknuo se Dwyane Wade sa 30 poena.

Brooklyn je predzadnji u Istočnoj konferenciji NBA lige s omjerom od 21 pobjede i 52 poraza, dok Miami drži četvrtu poziciju (43-30).

Košarkaši Chicago Bullsa izgubili su četvrtu utakmicu zaredom i mogli bi ostati bez doigravanja po prvi puta nakon 2008. godine.

Bullsi su u uzbudljivoj završnici poraženi od Atlanta Hawksa sa 100-102. Momčad Atlante predvodio je Jeff Teague sa 26 poena i 7 asistencija. Al Horford upisao je 14 koševa i 10 skokova, a Paul Millsap 11 poena i 11 skokova.

Kod Chicaga Derrick Rose zabio je 20, a Pau Gasol 19 koševa.

Chicago i Washington dijele deveto mjesto u Istočnoj konferenciji NBA lige (omjer 36-37). Sedma je Indiana sa omjerom 39-34, a osmi Detroit ima skor 39-35.

Oklahoma je u gostima svladala  Toronto sa 119-100, a Russell Westbrook opet je ostvario "triple-double", odnosno 26 koševa, 12 asistencija i 11 skokova. To mu 16. "triple-double" u sezoni i ima priliku nadmašiti legendarnog Magica Johnsona, koji ih je skupio 17 u sezoni 1988/89.

Uz Westbrooka, briljirao je i Kevin Durant sa 34 poena, te po 8 skokova i asistencija.