Bogdanović se popravio, ali ne i Netsi

Košarkaši Brooklyn Netsa upisali su peti uzastopni poraz, u gostima su izgubili od Detroita 93:98, ali je hrvatski reprezentativac u dresu Netsa Bojan Bogdanović pružio dobru partiju.

11.1.2015.
15:32

Najefikasniji kod Brooklyna bio je Joe Johnson sa 17 poena, a Brook Lopez je dodao 11 koševa i 15 skokova. Momčad Detroita predvodio je Brandon Jennings, koji se raspucao u drugom poluvremenu, te je skupio 20 poena. Odličnu podršku imao je u Gregu Monroeu, koji je upisao 16 koševa i 17 skokova.

Philadelphia je svladala Indianu 93:92, a pobjednički koš 9 sekundi prije kraja zabio je Michael Carter-Williams. Tako je Philadelphia, koju je predvodio Tony Wroten sa 20 poena, tek drugi puta ove sezone ostvarila dvije uzastopne pobjede. David West je sa 28 koševa bio najbolji u redovina Indiane, za koju je hrvatski košarkaš Damjan Rudež odigrao 9 minuta te je upisao 2 skoka.

New York Knicks - Charlotte Hornets 82:110 Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks 120:100 Detroit Pistons - Brooklyn Nets 98:93 (Bojan Bogdanović je za 26 i pol minuta upisao 14 koševa, 1 skok i 2 asistencije za Brooklyn) Toronto Raptors - Boston Celtics 109:96 Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 95:87 Houston Rockets - Utah Jazz 97:82 Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 93:108 Portland Trail Blazers - Orlando Magic 103:92 Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 93:92 (Damjan Rudež je za 9 minuta ostvario 2 skoka za Indianu)