NBA VEČER / Bogdanović solidan u porazu Jazza

Utah Jazz izgubio je od LA Lakersa rezultatom 101:106

17.2.2022.
8:54

Sinoć je na NBA parketima odigrano 11 utakmica, a od hrvatskih košarkaša nastupio je Bojan Bogdanović.  Njegova Utah Jazz poražena je od Lakersa u Los Angelesu rezultatom 106:101. LeBron James predvodio je domaćina s 33 poena, šest asistencija i osam skokova. Russell Westbrook i Anthony Davis dodali su po 17 poena.

Kod Jazza najbolji je bio Donovan Mitchell koji je posigao 37 poena za isto toliko minuta. Bogdanović je imao solidnu večer. Postigao je 15 poena i tome dodao dva skoka. Na terenu je proveo 33 minute, dok je tricu šutirao nešto slabije ( 3/8)

Sjajnu utakmicu gledali smo između Denver NuggetsaNikole Jokića i Golden State Warriorsa.  Prošlogodišnji MVP Nikola Jokić odigrao je sjajnu predstavu. Postigao je 35 poena i imao 17 skokova. Jokić je dodao i osam asistencija, a jedna od njih je bila i za šut za pobjedu koji je pogodio Monte Morris. Kod Warriorsa najbolji je bio Stephen Curry koji je zabio 25 koševa.