OČI BOKSAČKOG SVIJETA GLEDALE SU PREMA LIVERPOOLU: / Fowler jednoglasnom sudačkom odlukom osvojio internacionalni WBO pojas

U ring u petak ulaze dva Britanca - Anthony Fowler i Brian Rose

2.8.2019.
22:44
Profimedia, Actionplus

Engleski boksač Anthony Fowler jednoglasnom sudačkom odlukom je osvojio internacionbalni WBO pojas. On je bio uspješniji u meču protiv Briana Rosea u Liverpoolu.

Fowler je bio puno bolji u prvom dijelu meča, a Rose se probudio u nastavku, ali nedovoljno za pobjedu.

UŽIVO Anthony Fowler vs. Brian Rose

10. RUNDA

1' Luda posljednja runda. Obojica su bila blizu nokautiranja protivnika, ali pobjednik će se odlučiti sudačkom odlukom.

9. RUNDA

2' I deveta runda je bila jako aktivna, Rose se konačno probudio i radi probleme Fowleru.

8. RUNDA

2' Najbolja runda do sada, vidjeli smo nekoliko velikih izmjena udaraca.

1' Snažno je počela osma runda. Udarci sijevaju sa svih strana!

7. RUNDA

2' Fowler ne ulazi u rizik, svjestan je da uvjerljivo vodi.

6. RUNDA

1' Velika serija Fowlera, ali Rose je ostao na nogama.

5. RUNDA

2' Rose je nešto hrabriji, ali ne pokušava dovoljno ako želi pobijediti u ovom meču.

4. RUNDA

2' Rose se probudio i počinje pokazivati što zna. 1' Dobra serija Fowlera, puno je više pokazao u dosadašnjem dijelu.

3. RUNDA

2' Fowler i dalje napada i sada je uputio jedan aperkat koji, po sreću Rosea, nije sjeo na pravo mjesto.

2. RUNDA

2' Rose se ne snalazi, Fowler kontrolira borbu.

1' Fowler je bio bolji u prvoj rundi, čekamo odgovor Rosea.

1. RUNDA

2' Boksači ne ulaze u rizike, gledamo ispitivanje snaga.

1' Počeo je meč, boksat će se deset rundi po tri minute.

22.45 Boksački spektakl u Engleskoj počinje za manje od sata.

Sportski kolovoz na RTL televiziji otvaramo u petak u 23 sata i 20 minuta boksačkom poslasticom. "U novoj boksačkoj večeri, uživo iz Liverpoola, donosimo spektakularni meč srednje kategorije za internacionalni WBO pojas. U ring će ući dva Britanca - Anthony Fowler protiv Briana Rosea. Na poslijepodnevnom vaganju u četvrtak, vaga je pokazala slične brojke ispod obojice boksača. Fowler je na 70,7 dok je Rose na 70,3 kilograma", piše RTL.hr.

[FOTO, VIDEO] UŠLI SU U RING I ODUŠEVILI O2 ARENU: /

Ovako to izgleda kad se sudare dva titana u beskompromisnoj tučnjavi

Bit će to 11. profesionalni meč u karijeri Anthonyja Fowlera, a do sada je sakupio devet pobjeda i jedan poraz. Njegov suparnik je puno iskusniji - skor mu je 31 pobjeda, pet poraza i jedan neodlučeni rezultat. Prijenos je od 23 sata i 20 minuta na RTL televiziji, gledati i na RTL Playju, a tekstualni prijenos UŽIVO moći ćete pratiti i na portalu Net.hr.