ČETVRTI PRVENSTVENI POGODAK HRVATSKOG NAPADAČA / Klasnić strijelac u remiju Nantesa

Svoj četvrti pogodak "Killer" je postigao u 39. minuti. Grenoble je izjednačio u petoj minuti sudačke nadoknade.

28.2.2009.
20:23

Hrvatski nogometni reprezentativac i napadač Nantesa postigao je pogodak za svoju momčad koji je bio dostatan tek za 1-1 protiv Grenoblea. To je bio Klasnićev četvrti pogodak u francuskom prvenstvu.

Igrala se 39. minuta utakmice 26. kola Le Championnata između Nantesa i Grenoblea kada je Klasnić ljevicom pogodio za vodstvo svoje momčadi. Nažalost, naš napadač igrao je do 69. minute, a domaćin je pogodak primio u petoj minuti sučeve nadoknade vremena. Gol za bod Grenoblea postigao je Paillot glavom nakon asistencije Laurenta Batllesa u posljednjoj akciji susreta. Ovo je bio četvrti uzastopni remi Grenoblea, te treća za redom podjela bodova za Nantesove nogometaše.