U protekla dva mjeseca koliko ga nije bilo na terenu čini se da su ljudi zaboravili koliko je dobar Lionel Messi. On se u svom povratničkom nastupu nakon oporavka od ozljede potrudio pokazati da je još uvijek najbolji na svijetu.

9.1.2014.
10:22
AP Images

Nakon što je gotovo dva mjeseca bio izvan travnjaka, Lionel Messi se vratio u momčad Barcelone. U utakmici španjolskog Kupa protiv Getafea sjeo je na klupu za pričuvne igrače, a u igru je konačno ušao u 64. minuti umjesto Inieste uz ovacije tribina.

Od samog ulaska na travnjak terorizirao je obranu Getafea, a odličan nastup zaključio je dvama pogocima u samo tri minute.

Prvo je u 89. minuti lakoćom pospremio jedan odbijanac, a potom je u drugoj minuti sudačke nadoknade klasičnim 'messijevskim' bijegom utekao četvorici čuvara te lagano poentirao za konačnih 4:0.

Prethodno je s dva pogotka goste načeo Cesc Fabregas u osmoj i 63. minuti (iz jedanesterca).