ŠAMŠAL BEZ PLASMANA / Ivica osvojio bodove usprkos bolnim leđima

Drugi hrvatski predstavnik Dalibor Šamšal koji je nakon prve vožnje imao stotinku prednosti ispred Kostelića nažalost nije uspio završiti utrku.

15.12.2013.
13:40
AP

VAL D'ISERE - Najbolji hrvatski skijaš IvicaKostelić, koji je unatoč bolovima u leđima, nastupio danas u slalomu koji se za Svjetski kup vozio u Val d'Isereu zauzeo je zadnje 27. mjesto s vremenom 1:47.70., dok je pobjeda pripala Austrijancu MarijuMattu (1:44.59).

Zaostatak Ivice Kostelića za pobjednikom je 3,11 sekunde. Drugo je mjesto pripalo Šveđaninu MattiasuHarginu (1:45.12) čiji je zaostatak za Mattom 53 stotinke, dok je trećeplasirani Talijan Patrick Thaler zaostao 78 stotinki (1:45.37).

Drugi hrvatski predstavnik DaliborŠamšal koji je nakon prve vožnje imao stotinku prednosti ispred Kostelića nažalost nije uspio završiti utrku.

Današnji rezultat je našem skijašu donio četiri boda tako da je u poretku slalomaša trenutačno na devetom mjestu sa 54 boda. Prvi je Matt sa 180 bodova.

U ukupnom poretku skijaša Kosetlić se nalazi na 29. mjestu sa 86 bodova, dok je prvi Norvežanin Aksel Lund Svindal sa 360 bodova.