PRIJATELJSKA UTAKMICA / Hrvatska pobijedila Češku

Hrvatska reprezentacija u prijateljskoj je utakmici na stadionu "Aldo Drosina" u Puli svladala Češku sa 4-2 (2-2).

9.2.2011.
22:17

Hrvatska reprezentacija u prijateljskoj je utakmici na stadionu "Aldo Drosina" u Puli svladala Češku sa 4-2 (2-2).

Hrvatska je povela 2-0 golovima Eduarda (10) i Kalinića (13), Češka je izjednačila preko Sivoka (20) i Rosickog (45+1), da bi u drugom poluvremenu pobjedu Hrvatskoj osigurali Kalinić (61) svojim drugim pogotkom i Iličević (74).

Nakon pobjede od 4-2 izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić nije krio zadovoljstvo na konferenciji za novinare premda, kako je rekao, ne može biti u potpunosti zadovoljan prikazanom igrom.

"Premda smo rano poveli, bilo je vidljivo da su Česi brži i opasniji od nas. Grešaka je naravno bilo, ali istodobno i fenomenalnih akcija naročito u drugom poluvremenu", izjavio je Bilić koji se zahvalio domaćinu i organizatoru susreta uz napomenu kako su se "vatreni odužili na najbolji mogući način".