ZBOG OZLJEDE NA PRIJATELJSKOJ UTAKMICI SA SLOVAČKOM (4-0) / Heskey propušta Ukrajinu

Napadač je postigao jedan pogodak, ali je zbog ozljede napustio travnjak već u 15. minuti. Zamijenio ga je Cole koji se također ozlijedio.

29.3.2009.
13:22

Engleski je nogometni izbornik Fabio Capello nakon West Hamova napadača Carltona Colea ostao i bez Aston Villinog Emilea Heskeyja uoči kvalifikacijskog ogleda s Ukrajinom na Wembleyju u srijedu.

Magnetska rezonanca pokazala je da je ozljeda zadnje lože Heskeyjeve lijeve noge takve prirode da nije u mogućnosti nastupiti.

Podsjetimo, Heskey je zabio prvi gol u subotnjoj 4-0 pobjedi protiv Slovačke u prijateljskoj utakmici, svoj prvi u skoro šest godina za reprezentaciju, ali je napustio travnjak već u 15. minuti. Zamijenio ga je Carlton Cole, koji se kasnije i sam ozlijedio.

Umjesto ozlijeđenog dvojca Capello se zasad odlučio pozvati tek jednu zamjenu, Tottenhamova napadača Darrena Benta.